Uzależnienie od tabletek na potencję – czy to możliwe?

1.75K 0

                       Sięganie po jakikolwiek rodzaj tabletek budzi wątpliwości wielu ludzi, gdyż nikt nie chce uzależnić się od środków farmakologicznych. Tabletki na impotencję mogą uzależniać, jednakże jest to uzależnienie innego rodzaju niż nam się wydaje, a konkretnie jest to uzależnienie o charakterze psychicznym.

Jest to związane ze strachem przed niesatysfakcjonującym współżyciem, kompromitacją w oczach partnerki, rozczarowaniem jej, zakończeniem związku, itd.

Jednakże człowiek nie jest w stanie fizycznie uzależnić się do tego rodzaju leków, gdyż nie oddziałują one na centralny układ nerwowy. W tym momencie trzeba zaznaczyć, że nie oznacza to wcale korzystanie z nich bez jakichkolwiek limitów, gdyż spożywanie ich z umiarem jest gwarancją na zachowanie równowagi fizycznej oraz psychicznej. Nie poleca się sięgania po tabletki na problemy z erekcją oraz spożywanie alkoholu, gdyż ma to silny (oczywiście negatywny) wpływ na wątrobę.

Powszechnie wiadomo, że alkohol nie sprzyja uprawianiu seksu kamagra2020.pl , a więc ciężko jest o wzwód oraz wytrysk nawet osobom, które na co dzień nie mają problemów z impotencją, a osoby, które mierzą się z tą dolegliwością nie pomogą sobie spożywając nawet dwie bądź trzy tabletki. Jakie nasuwają się wnioski z przedstawionych powyżej faktów?

Współżycie z pomocą leków na impotencję jak najbardziej, jednakże nie w zbyt dużych ilościach i całkowity zakaz ich spożywania po sięgnięciu po alkohol, przede wszystkim ten mocny (jak wódka, whiskey). Najlepiej łączyć sięganie po tabletki tego rodzaju ze zmianami w życiu, a więc diecie, sposobie bycia, maksymalnej redukcji stresu związanego zarówno z pracą, jak i z życiem prywatnym.

W razie wystąpienia jakichkolwiek trudności ze wzwodem nie warto ukrywać tego przed partnerką, gdyż problem i tak wyjdzie na jaw, prędzej czy później. W sytuacji ukrywania impotencji partnerka nie dość, że będzie miała pretensje o brak zaufania to również może  poczuć się urażona (szukać winy w samej sobie).